Волонтери Small Heart with Art провели в Києві резонансний соціальний експеримент

20.09.15

Волонтери громадської організації Small Heart with Art зняли відеоролик під час соціального експерименту «У мене ВІЛ» в київському парку імені Тараса Шевченка.

Дівчина з позитивним ВІЛ-статусом Яна Панфілова провела день в парку з плакатом «У мене ВІЛ. Обійми, підтримай!». Волонтери фіксували на відео реакцію перехожих, на основі чого був створений ролик «Доторкнись».

Головне завдання соціального експерименту – зруйнувати негативні стереотипи про ВІЛ-позитивних людей і відношення до них.

Відео після публікації в соцмережах викликало широкий резонанс і за короткий термін ролик, знятий волонтерами Small Heart with Art, набрав понад 1,5 мільйона переглядів і більше трьохсот публікацій в провідних ЗМІ України.

Ідея створення ролика «Доторкнись» належить голові правління громадської організації Small Heart with Art Євгенії Смірновій. У роботі над відео взяли участь: режисура і монтаж – Ігор Петров, drone пілот – Євген Сахно, звук – Олександр Дяченко.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл