Соціальна франшиза
«Школа Cупергероїв: посібник із втілення»

Ми створили першу в світі соціальну франшизу, яка є покроковою інструкцією як створити Школу Супергероїв у лікувальному закладі. З кожною новою Школою вона доповнюється і удосконалюється. Ставши державною установою, ми віддали соціальну франшизу наймогутнішому з франчерезів - державі Україна. Тож якщо маєте бажання аби Школа супергероїв запрацювала у вашій лікарні - заповнюйте заявку на створення освітнього центру в закладі охорони здоров’я.
Стати франчайзі

Чому це важливо?

В усіх лікарнях є діти, які перебувають на лікуванні й не мають змоги реалізувати базове право на освіту та потребують занять за шкільною або альтернативною програмою.

Ми описали досвід волонтерського освітнього проєкту громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом», який реалізували, захистили і який отримав підтримку держави - засновано державну установу "Школа супергероїв" для забезпечення освітнього процесу в дитячих лікарняних закладах України.

Ставайте на захист
супергероїв!

Навіть у лікарні кожна дитина повинна мати дитинство і простір, аби бути дитиною без діагнозів. Тому Школа супергероїв має бути сучасним освітнім простором, з якого не хочеться йти.

Хочете знати більше про Школу супергероїв?

Ми з радістю відповімо на питання.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл