ХТО МИ? ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!

Ми громадська організація, яка тривалий час змінювала будні дітей у лікарнях. До війни нашою метою було дати всім карапузам право на освіту, щоб та малеча, яка через страшні діагнози мусить місяцями й роками сидіти в палатах, могла теж здобувати знання та жити своє дитинство. Так з’явилася перша Школа Супергероїв в НДСЛ Охматдит. І вже зараз освітні центри Школа Супергероїв працюють у дитячих лікарнях найбільших міст України: Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Житомира та інших. Уряд України планує відкрити по всій країні 33 освітні центри.

Але війна внесла свої корективи. Школи продовжують працювати там, де це можливо і безпечно. А ми додали собі нових завдань. Наприклад — підтримувати лікарні країни та постачати їм необхідні медикаменти, засоби гігієни та їжу. Для цього ми згуртували свій Штаб та робимо все можливе, аби необхідні ліки потрапили вчасно туди, де це зараз найбільше потрібно. Під нашою опікою вже кілька лікарень Києва, Чернігова, Харкова та Запоріжжя. 

І оскільки ми тісно співпрацюємо з лікарнями, з перших вуст чуємо і знаємо, як війна лишає шрами не лише на тілах, а й психіці дітей. Тому ми запустили новий проєкт — Орден Фенікса. Ми об’єднали зусилля держави, закордонних та українських спеціалістів, щоб створити потужну програму кризової підтримки для дітей та батьків, які постраждали від жахів війни. Зараз нам необхідно підготувати таких сильних психологів, які зможуть вчасно і дієво допомогти всім карапузам оговтатися від шоку та мінімізувати ризики психологічних травм. Не дозволимо, щоб війна вкрала здорове майбутнє у наших дітей! 

Разом ми сильні і разом — до перемоги!

 

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ?
Дивитися відео
Діяльність
ЩО МИ РОБИМО?
01
РОЗРОБЛЯЄМО ПРОГРАМУ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ
Орден Фенікса - це проєкт з надання кризової психологічної підтримки та реабілітації найбільш постраждалим від війни українським дітям у лікарнях
purpose img
02
ВЛАШТОВУЄМО ШКОЛИ В ЛІКАРНЯХ
Лікарня – не ізолятор. Діти хочуть знань.
Ми віримо, що й у палатах можна стати маленькими Ейнштейнами та Джобсами. Щодня діти слухають уроки, щоб бути на одній хвилі з однолітками.
purpose img
03
ОРГАНІЗУВАЛИ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ШТАБ ДОПОМОГИ ЛІКАРНЯМ
У гарячі точки та епіцентри, куди привозять постраждалих дітей, доставляємо медичні препарати, харчування, засоби гігієни
purpose img

ХОЧУ ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ

Є різні способи допомагати, і якщо ви хочете стати нашим другом, ми знайдемо варіант.
Тисніть, будь ласка, «Заповнити анкету» – і обирайте свій шлях добрих справ.
Ми – це люди, яким не байдуже.

Заповнити анкету
+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл