Small Heart with Art ініціював створення міжнародної спільноти батьків ВІЛ-позитивних дітей

26.03.16

24-25 березня 2017 року громадська організація Small Heart with Art взяла участь в установчих зборах Союзу батьків ECUO – структурного підрозділу Східноєвропейського та Центральноазіатського смакота людей, що живуть з ВІЛ.

Союз батьків ВЦО ЛЖВ на даний момент об’єднує організації з України, Молдови, Казахстану, Росії та Естонії.

«Ми, батьки регіону Східної Європи та Центральної Азії, об’єднуємося та мобілізуємо потенціал для поліпшення якості життя дітей та їх законних представників, яких торкнулася епідемія ВІЛ в регіоні», – йдеться в Меморандумі про створення Союзу батьків ВЦО ЛЖВ.

Кожен з учасників «Союзу Батьків ECUO» має свій багаторічний унікальний досвід, і готовий ним ділитися з партнерами для забезпечення сталого доступу до якісного медичного лікування, соціального захисту для ВІЛ-позитивних дітей у всіх країнах регіону ВЕЦА.

Спів-головами об’єднання «Союз Батьків ECUO» з рівними правами загальним голосуванням було обрано: президента ОФ «Балакай – Шимкент» Каната Алсеітова та голову правління громадської організації Small Heart with Art Євгенію Смірнову.

У числі пріоритетних напрямків діяльності «Союзу батьків ECUO» на 2017-2018 роки:

адвокація прав ВІЛ-позитивних дітей по доступу до якісних медичних послуг відповідно до Європейських протоколів лікування і надання нових медичних препаратів,

забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-позитивних дітей та їх офіційних представників, створення умов для отримання освіти.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл