Волонтери зібрали гігієнічні набори для пацієнтів «Охматдиту»

01.12.16

За ініціативи громадської організації Small Heart with Art для тих, хто влаштовується пацієнтів ВІЛ-відділення клініки «Охматдит» сформований річний запас гігієнічних наборів першої необхідності.

«З серпня наша організація почала збирати для ВІЛ-відділення «Охматдиту» гігієнічні набори першої необхідності. Ця ідея виникла не просто так: за рік у відділенні проходять лікування близько 178 дітей, 70% – з неблагополучних сімей або дитячих будинків.

В цьому році до відділення поступив п’ятирічний хлопчик, який не знав, що таке зубна щітка, тому що у нього її ніколи не було. Той малюк прибув з дитячого будинку, і в нього не було чистого комплекту білизни, рушників та решти необхідних предметів гігієни. Ми почали пильно вивчати проблему, і з’ясувалося, що діток, що надходять до відділення на лікування, у яких немає предметів особистої гігієни більшість. Ми порадилися з лікарями, і вирішили сформувати набори, в які включили все найнеобхідніше, що турботливі мами зібрали б своєму малюкові в лікарню. Річна потреба відділення в таких наборах становить близько 120-та комплектів. І ми поставили собі за мету зібрати їх до 1 грудня, і раді що з поставленим завданням впоралися! Тепер, коли карапуз надходить до відділення, йому вручається пакет з драфтового паперу з усім необхідним. Набори зберігаються у соцпрацівників і старшої медсестри ВІЛ-відділення, в спеціальному журналі ведеться облік їх розподілу. У це, звичайно, складно повірити, але у деяких малюків, завдяки цим пакетам, з’являється перша в житті зубна щітка або особиста чашка», – розповідає Голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Громадська організація Small Heart with Art дякує всім волонтерам і друзів, які допомогли передати ВІЛ-відділення «Охматдиту» 120 гігієнічних наборів!

#SmallHeartwithArt #ВІЛ #Охматдит #благодійність #Волонтерство #ЕвгеніяСмірнова

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл