Волонтери створили новорічні прикраси для ВІЛ-відділення «Охматдиту»

14.12.16

За ініціативою громадської організації Small Heart with Art волонтери святково прикрасили до новорічних і різдвяних свят ВІЛ-відділення клініки «Охматдит».

Під час майстер-класу школа професійно-практичної флористики «Мажорель-Клас» були створені кілька десятків хвойних композицій, якими напередодні свят було прикрашено ВІЛ-відділення «Охматдиту».

«Свято наближається, новорічна казка починається. Напередодні Дня Святого Миколая наше підопічних ВІЛ-відділення «Охматдиту» в один вечір казково змінилося – тепер воно наповнилося ароматом хвої, кориці і цитрусових. Ви собі не уявляєте захват дітей, коли ми до відділення привезли прикраси з натуральної хвої.

Всю неділю ми працювали на майстер-класі і створювали хвойні композиції, гірлянди і вінки, а тепер вони створюють святкову атмосферу в «Охматдиті».

Сьогодні я хочу подякувати за передсвятковий диво всіх причетних. Чудові ялинові гірлянди і вінки, казкові ялинки змінили і лікувальне відділення, і персонал, і маленьких пацієнтів, а також їх батьків.

Окрема велика подяка Наталії Войтенко за те, що надали матеріали для нашої творчості, і навчили створювати такі неймовірно красиві різдвяні прикраси.

Перше враження у дітей, коли внесли хвою, – це був захват, малюки активно допомагали розвішувати вінки, а благородну білу красуню-ялинку прикрасили самі, без нашої допомоги. Друзі, завдяки вам, у наших підопічних дітей міцніє віра в добро і чудеса. Велике вам спасибі!», – поділилася враженнями у своєму блозі Голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Новорічна казка Small Heart with Art тільки починається, наш Secret Santa вже готує подарунки малечі.

#Small Heart with Art #Охматдит #ВІЛ #волонтерство #ЄвгеніяСмірнова #Мажорель #НовийРік #SecretSanta #Різдво

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл