Пацієнти «Охматдиту» отримали новорічні подарунки від Secret Santa

01.01.17

24 малюка, що залишилися на лікуванні в ВІЛ-відділенні клініки «Охматдит» на новорічні свята отримали подарунки Secret Santa.

Волонтери організації Small Heart with Art разом із психологами з’ясовували у діток, про що вони мріють, і який подарунок, бажали б отримати до Нового року. На наступному етапі волонтери шукали благодійника, який готовий стати Secret Santa, і здійснити дитячу мрію.

«Сьогодні наш Secret Santa привіз 24-й подарунок до нашого підопічного ВІЛ-відділення «Охматдиту». Гарну подушечку у формі серця з величезним нетерпінням чекала маленька принцеса, яка нещодавно втратила маму. Мала попросила у Secret Santa, щоб мама завжди була з нею. Подарунок не змусив себе довго чекати – тепер у неї є маленька подушечка у формі серця з вишитим словом «Мама». Цьому м’якому серцю і своєму ангелу-хранителю вона зможе довірити всі свої сни та секрети», – написала в своєму блозі Глава правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

До новорічних та різдвяних свят, завдяки волонтерам, була поповнена бібліотека дитячих книг і святково прикрашено ВІЛ-відділення клініки «Охматдит».

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл