Small Heart with Art успішно пройшов аудиторську перевірку

04.05.17

Громадська організація Small Heart with Art успішно пройшла аудиторську перевірку, яку проводила авторитетна компанія Baker Tilly Ukraine на відмінно!

Аудиторська перевірка підтверджує достовірність нашої бухгалтерської звітності, і відповідність законодавству фінансових і господарських операцій.

Аудитори Baker Tilly Ukraine підтвердили, що Small Heart with Art – це відкрита, чесна і прозора організація.

Baker Tilly – незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

Компанія веде діяльність на українському ринку з квітня 1999 року відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Baker Tilly входить в число найбільших аудиторських компаній України. Завдяки високому рівню професіоналізму, ми співпрацюємо із клієнтами різних секторів економіки по всій країні. Ми пишаємося тим фактом, що більшість наших клієнтів рік за роком продовжують користуватись послугами нашої компанії.

#SmallHeartwithArt #BakerTillyUkraine #аудит #волонтерство

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл