Творці «Коробок Хоробрості» зустрілися з пацієнтами «Охматдиту»

16.05.17

У лікарні «Охматдит» за ініціативою громадської організації Small Heart with Art відбулася урочиста зустріч творців «Коробок Хоробрості» з маленькими пацієнтами.

«Коробка хоробрості» – це диво-інструмент, наповнений іграшками, який служить винагородою для дітей після болючих процедур в маніпуляційному кабінеті. Для того, щоб отримати свою нагороду, досить опустити руку в коробку і витягнути приз.

«Дякуючи чарівній «Коробці хоробрості», яка вже декілька місяців є в нашому відділенні, лікувальні процедури проходять спокійно. Дітки знаючи, що отримають цікавий сюрприз, сміливо заходять в маніпуляційний кабінет, а виходять із подаруночком і гордістю за свою сміливість. Такий проект, істотно полегшує роботу медичного персоналу, а саме головне, сприяє швидше адаптуватися хворим діточкам до умов стаціонару та медичних процедур. Щиро дякуємо волонтерам Small Heart with Art за допомогу, та сподіваємося на подальшу співпрацю», – каже вихователь педіатричного відділення клініки «Охматдит» Валентина Луценко.

Завдяки ініціативній групі організації Small Heart with Art, «Коробка хоробрості» радує діток вже більше півроку. Чарівні бокси підбадьорюють пацієнтів з відділень токсикології, педіатрії, а також в консультаційної поліклініки «Охматдиту».

«Коробка хоробрості» – спочатку це проект для одного з моїх брендів, під яким планували продавати ручні інструменти. «Ручні інструменти допомагають людям». На такій грі слів за задумом повинна була відбутися синергія. Інструменти повинні продаватися, і давати життя «Коробці Хоробрості», а вона повинна допомагати дітям і давати мотивацію для збільшення оборотів в продажах. За іронією – у нас так і не дійшли руки до того, щоб почати продавати ручні інструменти, а ось п’ята «Коробка хоробрості» на підході. Мені подобається, що я і мої співробітники причетні до того, що хоч трохи змінюємо світ на краще», – розповідає засновник компаніі AHEAD Василь Каракай.

Допомогти дітям – зробити свій вклад в «Коробку Хоробрості», приділити увагу і турботу маленьким пацієнтам – можуть всі бажаючі.

Громадська організація Small Heart with Art невпинно шукає спонсорів та волонтерів.

#Охматдит #КоробкаХоробрості #волонтерство #благодійність #SmallHeartwithArt

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл