Городик 4.0 – повне перезавантаження

31.05.19

Сюжет Сніданок з 1+1

Нам знадобилося лише 53 кг дощок, 30 т землі та 16 волонтерів Червоного Хреста, щоб повністю перезавантажити Городик Школи Супергероїв. І вже 31 травня зірки традиційно завітали до нас, щоб висадити зелену красу разом із карапузами.

Цього року ми вирішили, що необхідно реформувати простір Городика і відтепер він виглядає як сучасна міні-ферма. Тут виріс безпечний паркан, а всі фрукти та овочі тепер мають свої ділянки з суперназвами, щоб дітлахи могли вивчати не лише біологію, а й географію просто неба! У дворі лікарні вже зеленіє Море соняхів від Фонду Богдана Гаврилишина, Ліс полуниць, Лани малини від Тіни Кароль та ще цілі планети та океани смачних рослин!

Усі фантастичні ідеї по реконструкції Городика втілив Олександр Коновалов, який уже майстрував суперстоли для наших класів. А допомагали висадити всі фантастичні овочі та ягоди актор студії 95 квартал Олександр Пікалов, співачка Тіна Кароль, блогерка Аня Ломакіна та ведуча Наталія Підлісна.

Це свято здорових уроків стало можливим завдяки нашим друзям – НДСЛ Охматдит, Епіцентр К та Благодійний фонд «Ти не один» 1+1 Медіа.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл