Viber, Zoom, Google Classroom та онлайн-курси – тепер щоденні інструменти освітньої рутини наших супергероїв

19.03.20

У зв’язку зі світовою пандемією через коронавірус та введенням на всій території України карантину, заняття у Школі Супергероїв для пацієнтів лікарень Києва, Житомира та Хмельницького проводитимуться виключно в дистанційній формі через власні гаджети дітей та їх батьків.

Ми щодня працюємо, аби підготувати якісний контент для учнів Школи Супергероїв, а також взагалі для всіх дітей, кому буде цікаво навчатись за підібраними матеріалами. Щоденно ми публікуватимемо цікаві матеріали, завдання, тематичні відео, щоб дітям було і цікаво і корисно займатись.

В нашому арсеналі інструментів:

⁃ Телеграм канал (https://t.me/superschoolonline), який щоденно наповнюватиметься навчальним контентом по основних шкільних предметах: українська мова й література, математика, історія України, англійська мова, біологія. Один день – один предмет. Матеріал підбираємо для кожного віку – дошкільнята, початкова, середня і старша школа. Окремо підготовка до ЗНО.

⁃ Консультації від провідних лікарняних вчителів, які викладатимуть авторські уроки по окремим темам.

У встановлені години вчителі чекатимуть учнів на онлайн уроках через програми Zoom і Google Classroom і відповідатимуть на питання, в яких самостійно ніяк не вдається розібратися.

⁃ Відеоуроки з тих тем, які викликають найбільше запитань в учнів.

 

Карантин – не привід зупиняти освітній процес. Зараз кожен може відчути, як це бути «дитиною в лікарні».

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл