Художники обмінюють свої твори на потреби ВІЛ-позитивних дітей

15.04.15

Громадська організація Small Heart with Art ініціювала благодійний проект «АртОбмін», в якому предмети мистецтва обмінюються на потреби ВІЛ-інфікованих дітей.

До проекту «АртОбмін» приєдналися популярні українські художники Тетяна Войтович, Максим Детковський, Юлія Моховикова, Ігор Македон, Олена Пронькина, Олексій Іванюк, Наталія Корф-Іванюк та багато інших.

«Програма« АртОбмін» народилася через тотальну суспільну недовіру до існуючих благодійних механік. Шахраї, що ходять вулицями з боксами і збирають гроші, дискредитували найпростіший спосіб збору коштів на різні потреби. Як результат, суспільство не довіряє більшості механік через їх непрозорість, адже не завжди є впевненість, що пожертвування доходить безпосередньо до адресата. І ми прийшли до висновку, що в теперішній ситуації найоптимальнішим рішенням може бути безгрошовий обмін, коли потреба обмінюється на щось в повному обміні, і ось так ми стали майданчиком певного бартеру мистецтва. Наприклад, коли дитині необхідна інвалідний візок або курс хіміотерапії, то вони обмінюється на предмет мистецтва. У «АртОбміні» через нашу організацію не проходять фінансові кошти, до того ж будь-яка потреба у нас проходить вісім етапів перевірки», – розповідає голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

#АртОбмін #ВІЛ #Охматдит #ЄвгеніяСмірнова #SmallHeartwithArt #благодійність

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл