Волонтери оголосили мистецький конкурс на розпис корпусу ВІЛ-відділення «Охматдиту»

15.04.15

14 квітня в клініці «Охматдит» відбувся прес-брифінг міжнародного арт-конкурсу допомоги маленьким пацієнтам зі складними діагнозами, що ініційовано волонтерами організації Small Heart with Art.

В рамках конкурсу по всій Україні триває прийом заявок на Міжнародний конкурс для художників на розпис фасаду будівлі відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей. На прес-конференції організатори розповіли, що на даний момент подано близько п’ятдесяти заявок, серед яких чимало іменитих художників. Прийом конкурсних робіт закінчиться 1 травня, а 1 червня будуть оголошені переможці, які займуться перетворенням екстер’єру 15 корпусу та прилеглих територій відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей клініки «Охматдит».

«Я хочу, щоб дітей оточувала казка, щоб вони вірили в диво. Хотілося, щоб художники звернули свою увагу не тільки на сам корпус, а й на вигляд з вікна — цим дітям буває довго доводиться бачити світ тільки через вікно», — говорить Володимир Жовтяк Президент Східноєвропейського та Центральноазійського Об’єднання людей, які живуть з ВІЛ.

Заступник завідувача відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей Оксана Солдатенкова і головний лікар клініки «Охматдит» Юрій Гладуш подякували волонтерам Small Heart with Art за ініціативу провести арт-конкурс і перетворити корпус ВІЛ-відділення клініки.

«Естетичне виховання, уявлення про прекрасне закладається в ранньому віці. Діти 15 корпусу не можуть відвідувати музеї, галереї, виставки. Вже рік Small Heart with Art спільно з художниками відвідують дітей, грають з ними, малюють, ліплять. У своїх бажаннях і прагненнях вони мало чим відрізняються від дітей по той бік клініки. Ми хочемо за допомогою мистецтва створити для них подобу домашнього тепла і затишку, навчити їх бачити красу, розвинути їх таланти, познайомити їх зі світом прекрасного. Для художників — це можливість взяти участь у створенні унікального середовища, реалізувати цікавий проект і допомогти дітям відволіктися від хвороб», – каже Глава правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл