Джамала приєдналася до флешмобу, ініційованого Small Heart with Art

26.05.15

Популярна співачка Джамала разом із волонтерами, громадськими діячами стала учасницею флешмобу #LoveChallenge.
Його мета – привернути увагу громадськості до проблем ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей, які перебувають на лікуванні в київській клініці «Охматдит», а також зібрати кошти на придбання матеріалів для художнього розпису та благоустрою корпусу ВІЛ-відділення. Ініціатором флешмобу і проекту по розпису відділення клініки «Охматдит» виступила громадська організація Small Heart with Art.
«Оскільки це LoveChallenge, зізнаюся в любові до дітей всього світу, щоб вони були здорові і щасливі!», – заявила Джамала у відеозверненні до своїх прихильників, розміщеному на її сторінці в Фейсбук, передавши естафету своїм колегам Катерині Роговий (KATYA), Наталії Жижченко (ONUKA) і Аллі Московці (Alloise Richter).
LoveChallenge – це промо-кампанія в соцмережах, яка діє за принципом «вірусу» і естафети, подібна за механізмом до Ice Bucket Challenge. Людина, що бере в ній участь, повинен викласти відео з публічним визнанням в любові рідним, дітям, друзям або близьким, передавши «естафету» трьом своїм друзям, родичам, знайомим або публічним людям.
Обов’язкові хештеги флешмобу: #smallheartwithart, #lovechallenge, #Охматдит, #kidswithaids.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл