Small Heart with Art організована поїздка лікарів в зону АТО на Донбасі

15.09.15

Завдяки програмі «АртОбмін» громадської організації Small Heart with Art, медики Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» змогли з’їздити в Слов’янськ і Краматорськ, і обстежити 53 ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД дітей зони АТО.

Виявилося, що 25 дітей потребували термінової госпіталізації.

Small Heart with Art дякує художниці Риті Майковій, чия робота стала предметом «АртОбміну» на оплату проїзду і проживання в Слов’янську та Краматорську заввідділенням ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей «Охматдиту», а також соціального працівника.

У Слов’янську і Краматорську немає кваліфікованих в цьому діагнозі фахівців, тому діти там не отримують необхідної медичної допомоги. Одним з найскладніших за результатами обстеження пацієнтів виявилася 14-річна дівчинка, яку терміново відправлено ​​на госпіталізацію до Києва.

«Справа в тому, що у ВІЛ є своя специфіка – дуже часто хвороба переходить в рак, і врятувати дитину стає надзвичайно складно. Це одна з причин, через які діти повинні бути під постійним контролем фахівців.

У Краматорську знаходиться дитячий інтернат, де живуть діти з цим діагнозом. У Слов’янську працює центр СНІДу. Щоб уникнути епідемії хвороби в цьому регіоні, силами Small Heart with Art, художниці Ріти Майкової і небайдужих благодійників вдалося здійснити «АртОбмін» і організувати поїздку кваліфікованих лікарів в зону АТО», – розповіла керівник волонтерської групи Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл