Волонтери почали ремонтувати ВІЛ-відділення «Охматдиту»

24.09.15

Громадська організація Small Heart with Art, що опікується ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД дітьми розпочала ремонт фасаду, а також утеплення корпусу ВІЛ-відділення київської лікарні «Охматдит».

Окрім ремонту будівлі, в планах волонтерів Small Heart with Art є художній розпис відремонтованого корпусу. Створенням інсталяцій та розписом будівлі займуться шість концептуальних українських художників: Жанна Кадирова, Роман Мінін, Алевтина Кахідзе, Тетяна Войтович, група GAZ – Олексій Золотарьов та Василь Грубляк.

Відбір художників проходив у рамках відкритого конкурсу з березня по травень 2015 року. У конкурсі взяли участь близько тисячі авторів з усіх куточків світу.

«Ми змушені перенести арт-частину проекту на наступний рік, оскільки через погодні умови можемо не встигнути розписати будівлю. Ремонт корпусу є пріоритетом для нас. Але весною роботи з художньої частини буде розпочато», – підкреслює Євгенія Смірнова, глава правління організації Small Heart with Art.

Проект волонтерів Small Heart with Art реалізується за підтримки Східноєвропейского та Центральноазійського Об’єднання людей, що живуть з ВІЛ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД».

«Діти, які отримують допомогу у цій лікарні, проводять тут, на жаль, багато часу. А деякі ніколи не знали іншого дому. Наше завдання, як дорослих, зробити так, щоб ці діти могли знаходитись у якісних умовах, що не ставлять під загрозу їх здоров’я. Таких викликів у житті цих маленьких пацієнтів більш, ніж достатньо. В умовах сьогодення стає дуже складним пошук коштів та інших ресурсів для реалізації подібних проектів. Але ми радіємо від того, що це все ще можливо», – коментує подію Президент ECUO Володимир Жовтяк.

Серед компаній, які на благодійних засадах підтримують проект матеріалами: Сeresit – експерт в утепленні, Kompozit – забезпечує проект фарбами, Кераміда – плитка для нових сходинок, МAXUS – освітлення вулиці та будівлі для робіт, Arenda-lesov – надає вишки для будівництва.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл