Арт-резиденція в Карпатах допоможе ВІЛ-позитивним дітям

08.10.15

З 10 до 20 серпня в Карпатах (Буковина) відбудеться благодійна арт-резиденція «Chapeau». Конкурс на неї оголошує громадська організація Small Heart with Art.

До участі в резиденції запрошуються художники, скульптори, фотографи, керамісти з України та Молдови. Заявки на участь можуть подавати, як відомі майстри, так і молоді автори. Мета проведення резиденції – допомога ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД дітям, які перебувають на лікуванні в столичній клініці «Охматдит».

Прийом заявок здійснюється до 4 серпня 2015 року. Для цього необхідно надіслати лист із позначкою «Арт-резиденція в Карпатах» на електронну пошту info@smallheartwithart.org. У листі необхідно вказати:

1. CV/резюме автора;

2. Короткий мотиваційний лист;

3. Фото 3-5 робіт автора.

Переможці будуть оголошені на офіційних сайтах DEC Group і Small Heart with Art 5 серпня 2015 року. Виставка робіт учасників арт-резиденції відбудеться в жовтні 2015 року.

Згідно з умовами «Chapeau», кожен з художників віддає по дві роботи, що створені в рамках арт-резиденції, на благодійність. Ті роботи стануть частиною програми «АртОбмін», що реалізовується громадською організацією Small Heart with Art. Програма передбачає обмін предметів мистецтва на життєво необхідну допомогу ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД дітям, які перебувають на лікуванні в клініці «Охматдит».

Ще одна умова участі в арт-резиденції «Chapeau» – проведення художниками, скульпторами, фотографами, керамістами майстер-класів для дітей британського освітнього табору в Карпатах (Буковина) DEC Camp, організованого агентством DEC Group.

#SmallHeartwithArt #АртОбмін #DECGroup #ВІЛ #Охматдит #волонтерство #АртРезіденція #виставка

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл