В «Охматдиті» з’явилися таблички подяки

21.06.16

На центральному вході корпусу ВІЛ-відділення клініки «Охматдит» волонтерами громадської організації Small Heart with Art встановлені таблички подяки компаніям і меценатам, які брали участь в ремонті та утепленні лікувального корпусу №15.

На вході до ВІЛ-відділення вивішені подяки компаніям Maxus International Corp. в Україні, Same, Ceresit, «Хенкель Баутехнік» (Україна), Kompozit Україна, «Металева Покрівля»; міжнародним організаціям UNICEF, ECUO, Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД»; інформаційним партнерам Forbes Україна, Focus, Depo, «Деловая столица», Студія Реклами «Успіх Принт», Arenda-Lesov.com.ua, а також Володимиру Жовтяку, Тетяні Смирновій та Юлії Ласкаржевській.

«Установкою табличок подяки ми висловлюємо свою повагу і вдячність за підтримку, активну допомогу, розуміння і за можливість разом здійснити одну велику добру справу! В результаті минулу зиму дітки з ВІЛ-позитивним статусом, які перебували на лікуванні, провели вже в теплому й затишному будинку лікувального корпусу», – говорить голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

#SmallHeartwithArt #SHwA #волонтерство #благодійність #Охматдит

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл