Волонтери починають збирати гігієнічні набори для пацієнтів «Охматдиту»

01.08.16

1 серпня громадська організація Small Heart with Art розпочала збір гігієнічних наборів першої необхідності для дітей, що надходять на лікування в ВІЛ-відділення клініки «Охматдит».

«Головна мета акції – забезпечення базовими засобами гігієни малюків з неблагополучних сімей і дітей-сиріт, які надходять на лікування в лікарню «Охматдит» упродовж року. Ми з’ясували, що більшість діток під час госпіталізації до клініки не мають змінного комплекту білизни, а у деяких ніколи не було персональної зубної щітки. Ми вивчили річну потребу ВІЛ-відділення і до 1 грудня плануємо зібрати більше сотні наборів. На даний момент ведеться активна робота з благодійниками, які зможуть оплатити формування гігієнічних наборів», – говорить голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

До 1 грудня планується зібрати 120 гігієнічних наборів, що за підрахунками волонтерів Small Heart with Art є річною потребою ВІЛ-відділення «Охматдиту».

#SmallHeartwithArt #ЄвгеніяСмірнова #Охматдит #ВІЛ #благодійність

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл