У Києві День Незалежності відсвяткували тестуванням на ВІЛ

25.08.16

24 серпня столичні чиновники, журналісти, волонтери та фотомоделі заохочували киян та гостей столиці пройти безкоштовний експрес-тест на ВІЛ/СНІД.
Мобільний комплекс з тестування працював упродовж дня на святковому «Печерському Вернісажі», що відбувався від станції метро «Арсенальна» до готелю «Салют».
«У співпраці з нашими партнерами ми розгорнули мобільний комплекс з тестування ВІЛ, в якому можна безкоштовно та швидко дізнатися свій статус. На жаль, питання епідемії ВІЛ, яка вирує в Україні багато років піднімається тільки 1 грудня. У будь-кого буде можливість дізнатися свій статус, він є у кожної людини. Основне питання – позитивний чи негативний. Цією акцією ми також привертаємо увагу суспільства до того, що в Україні і в Києві зокрема, бракує пунктів безкоштовного тестування на ВІЛ, у той час, коли щодня у нас заражається ВІЛ/СНІД 54 людини», – розповідає організатор акції з тестування, голова громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смирнова.
У мобільному комплексі разом із фахівцями 5-ї міської лікарні працювали психологи та соціальні працівники. Популяризували на «Печерському вернісажі» тестування на ВІЛ чиновники, тележурналісти, громадські активісти та фотомоделі.
Окрім тестування, громадська організація Small Heart with Art провела мистецькі та освітні майстер-класи для дітей та їхніх батьків. У дитячій програмі відбулися конкурси малюнків на асфальті, майстер-класи з рукоділля, благодійний продаж печива та написання листів-ангелів дітям хворим на ВІЛ/СНІД.
У своїй діяльності організація спеціалізується на вирішенні проблем ВІЛ/СНІД серед дітей та допомозі профільному відділенню клініки «Охматдет».
Проект «Незалежність починається зі здоров’я» реалізовано у співпраці з Адміністрацією Печерського району Києва, Мережі ЛЖВ, клубом «Еней», компанією «Богдан-Автотрейд», телеканалом 112 та 5-м каналом.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл