Small Heart with Art підписав меморандум про співпрацю з Печерською адміністрацією Києва

19.09.16

19 вересня 2016 року громадська організація Small Heart with Art разом із Східноєвропейським та Центральноазійським Об’єднанням людей, що живуть з ВІЛ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Адміністрацією Печерського району Києва.

Організації консолідують свої зусилля в реалізації «Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ», метою якої є зниження рівня захворюваності і смертності від ВІЛ/СНІДу, надання якісних і доступних послуг з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції, насамперед ключовим групам населення.

Підписники Меморандуму сприятимуть оптимізації системи надання медичної допомоги та соціальних послуг, формуванню толерантного ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ, з метою подолання їх дискримінації.

Меморандум про співпрацю підписали Голова правління громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова, Президент Східноєвропейського та Центральноазійського Об’єднання людей, що живуть з ВІЛ Володимир Жовтяк та Голова Печерської РДА Києва Сергій Мартинчук.

#SmallHeartwithArt #Печерськ #Київ #ВІЛ #СНІД #Меморандум #ВЦОЛЖВ

#ЄвгеніяСмірнова #ВолодимирЖовтяк #СергійМартинчук

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл