На Новий Рік до пацієнтів «Охматдиту» прийде Secret Santa

10.12.16

Під час передноворічного ярмарку, що відбувається у музейно-виставковому комплексі «Мистецький Арсенал» волонтери громадської організації Small Heart with Art збирають новорічні подарунки для дітей, які проходять лікування у ВІЛ-відділенні клініки «Охматдит» та вимушені на свята залишитися у лікарні.
На сторінках Small Heart with Art у соцмережах стартувала акція Secret Santa, під час якої збиратимуться персональні подарунки, для дітей, які залишаться на лікуванні на новорічні свята.
«Ми регулярно збираємо для діток нашого підшефного ВІЛ-відділення «Охматдиту» книжки, а от тепер вирішили зробити їм новорічні подарунки. Попередньо соціальні працівники попросили маленьких пацієнтів візуалізувати свої мрії, і тепер ми персонально для кожної дитини робимо подарунки. На наш заклик активно відгукнулися небайдужі дописувачі сторінок Small Heart with Art у соцмережах, так що жодна дитина не залишиться без подарунків на свята», – розповіла керівник громадської організації Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл