Телеканал «112 Україна» зібрав подарунки для пацієнтів клініки «Охматдит»

19.12.16

У День святого Миколая телеканал «112 Україна» передасть подарунки для ВІЛ-інфікованих дітей, які зібрав на Різдвяному Арсеналі спільно з громадською організацією Small Heart with Art.

Подарунки будуть відправлені до своїх одержувачів в лікарню «Охматдит», і порадують дітей, які в період свят перебувають на лікуванні.

«Новий рік у лікарні – це дуже сумно, і навіть маленький сюрприз приносить велику радість. Тому ми вдячні за кожну книгу, кожен солодкий подарунок, який отримали від небайдужих людей. Частину з них малюки отримають на День Святого Миколая, а частину – на Новий рік», – розповідає голова правління Small Heart with Art Євгенія Смірнова.

Крім того, для гостей Різдвяного Арсеналу ведучі телеканалу «112 Україна» Володимир Полуєв, Євгенія Скорина, Олексій Ананов, Тетяна Хмельницька та Вікторія Кіосе провели серію майстер-класів на тему телевізійної журналістики.

Людям цікаво, як працюють ведучі «112 Україна», і особливо – як, спілкуючись з гостями студії, отримують відповіді навіть на незручні для наших експертів запитання. Глядачі хочуть зазирнути за завісу ефіру і, мені здається, що з ними потрібно частіше зустрічатися і спілкуватися у такому вільному форматі”, – ділиться ведуча телеканалу Тетяна Хмельницька.

Телеканал «112 Україна» є партнером громадської організації Small Heart with Art у проектах з надання допомоги ВІЛ-інфікованим дітям, які перебувають на лікуванні у клініці «Охматдит» у Києві.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл