Майже Хоґвортс: у Супергероїв тепер буде своя СуперБібліотека!

30.06.17

Якщо не можна виходити з лікарні – хто сказав, що не можна телепортуватися в пригоди? Відтепер у Школі Супергероїв буде казкова Бібліотека, де час зупиняється, кордонів немає, а книжки такі, що хочеться пірнути в них з головою. 

Завдяки двом крутим магазинам «Буква» та «Yakaboo» і неймовірному Книжковому Арсеналу ми зібрали більше 2000 кращих книг. А це фантастичні ілюстрації, останні новинки, захопливі історії, надцікаві енциклопедії та ті видання, які пояснюють тобі все і трохи більше так, що втрачаєш лік часу. 

І тепер кожен малюк може обрати будь-яку книжку та поринути в історії, мандрувати в часі, літати через океани і проживати тисячі життів, поки в палатах тягнуться дні. Ми вже плануємо облаштувати м’які крісла та затишні куточки, а сьогодні карапузи читають в ліжках та на уроках. І головне – мають, що обговорити і про що посперечатися на заняттях з літератури. 

Наші волонтери-помічники вже допомогли навести лад та впорядкувати цей хаос історій і пригод. І ми вам пошепки скажемо: ми таки заздримо малюкам – це просто неймовірний світ дійсно крутих та сучасних книжок, читати не перечитати, і це – лише початок!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл