Волонтери мотивують двірників Києва виявляти використані шприци

30.08.17

Громадська організація Small Heart with Art, Східноєвропейське та Центральноазійське Об’єднання людей, які живуть з ВІЛ та Клуб «Еней» у співпраці з Печерською Адміністрацією Києва провели акцію з виявлення в районі небезпечних місць скупчення використаних споживачами наркотиків шприців.

«Організація Small Heart with Art вже не перший рік тісно співпрацює з Адміністрацією Печерського району Києва, і у волонтерів виникла ідея залучити до виявлення використаних шприців двірників. Зі свого боку я запропонував найбільш відповідального заохотити, і купив для кращого з кращих смартфон.

У свою чергу «Клуб Еней» підготував для працівників ЖЕКів лекцію з інформацією, що робити при контактуванні з потенційно небезпечним інструментарієм і загальні, але дуже важливі відомості про ВІЛ/СНІД.

Результат не змусив на себе довго чекати – двірники активно фіксували на фото місця наявності використаних шприців.

Було б розумним встановити там спеціальні урни, в які споживачі наркотиків будуть викидати використані шприци – не «під ноги» дітям і двірникам, а в спеціально відведених місцях. Це питання, звичайно ж, необхідно врегулювати з поліцією», – написав у своєму блозі Президент ECUO Володимир Жовтяк.

В рамках спільної акції волонтерів і двірників в Печерському районі виявлено 15 потенційно небезпечних місць скупчення використаних шприців.

26 працівників ЖЕКів пройшли експрес-тестування на ВІЛ.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл