Українські художники зруйнують стереотипи про ВІЛ-позитивних людей

15.09.17

1 грудня в Києві стартує соціально-культурна кампанія Positive Life, в рамках якої відкриється виставка робіт українських художників на тему ВІЛ/СНІД.

Проект реалізовують Східноєвропейське і Центральноазійське Об’єднання людей, що живуть з ВІЛ, громадська організація Small Heart With Art і America House Kyiv.

Мета виставки «B POSITIVE» – продемонструвати підтримку і солідарність людям, що живуть з ВІЛ в Україні, а також подолання суспільних стереотипів про ВІЛ-інфікованих людей.

«Позитив – значить добро, відкритість, любов, прийняття, мир у всьому світі. Все це має бути в житті ВІЛ-позитивних людей, яке для суспільства, на жаль, є переважно в похмурих фарбах, оповито стереотипами і забобонами. Ми сповнені оптимізму позбавити суспільство від домислів, які стигматизують і дискримінують ВІЛ-позитивних людей. Я не є прихильницею колісниці творів мистецтва, що кочує з однієї виставки на іншу, тому ми представимо роботи, що спеціально створені для нашого проекту», – говорить автор проекту Positive Life Євгенія Смірнова.

Заявки на участь у виставці «B POSITIVE» приймаються до 15 жовтня.

Виставка «B POSITIVE» базуватиметься на конкурсі для українських художників. Роботи повинні бути створені безпосередньо для проекту і стосуватися проблем ВІЛ/СНІД в Україні. Роботи відібраних кандидатів будуть представлені на фінальній виставці в Києві в галереї Американського дому 1 грудня – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Переможець отримає можливість провести персональну виставку в Американському домі.

В рамках проекту також відбудуться кінопокази, лекції та публічні дискусії на тему ВІЛ/СНІД.

З моменту виявлення вірусу в 1984 році, більше 35 мільйонів чоловік померли від ВІЛ або СНІДу, що стало однією з найбільш руйнівних пандемій в історії людства. На сьогодні в Україні зареєстровано 43 255 смертей від СНІДу, а 54 людини інфікуються ВІЛ/СНІДом щодня.

#вцолжв #smallheartwithart #ЄвгеніяСмірнова #AmericaHouseKyiv #ВІЛ #art #конкурс

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл