Чому ми щороку збираємо 120 Наборі першої необхідності?

26.12.17

Саме стільки дітлахів у середньому потребують важливих речей у ВІЛ-відділенні лікарні Охматдит. Звісно, маленьких пацієнтів значно більше, але уявіть, що 120 з них, як правило, не мають навіть власної зубної щітки. Її просто немає кому придбати для них. Ці діти потрапляють до лікарні з будинків сиріт, із малозабезпечених родин, найчастіше у них немає навіть свого рушника чи чашки. Саме тому ми збираємо такі прості і вкрай важливі речі для цих карапузів.

Спідня білизна, засоби гігієни, навіть звичайний набір серветок може бути для них реальним скарбом та нагадуванням, що вони не гірші за своїх однолітків. Прості речі теж рятують дитинство. Тому ми вже другий рік поспіль збираємо 120 Наборів першої необхідності для таких дітлахів із ВІЛ-відділення. Весь перелік речей в Наборах стандартний та не змінюється. Як і те, що нам допомагають друзі з команди салону Nu Age Ігор Іванов та Тетяна Урсалова, які разом зі своїми колегами та навіть клієнтами збирають кошти для Наборів. Аби всі діти могли випити запашного чаю із власної чашки. І відчували, що вони важливі, що нам не байдуже. Дякуємо друзі, за те, що ми спільно можемо дарувати трохи радості малюкам!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл