Ольга Кулініч

доктор юридичних наук, доцент

контакти:

Ольга поєднує роботу юриста із науковою діяльністю — вона завідувачка кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

Має дві вищі освіти та захистила дисертацію. Фахівець із цивільного, сімейного та міжнародного приватного права.

За її плечима — круті лекції для правничих та наукових шкіл з інтелектуальної власності, спеціальні виступи в навчальних програмах — такі, як «Креативне право та бізнес» (2018 рік — Інститут права, технологій та інновацій, Харків).

Ольга писала монографії та стала авторкою навчальних посібників і підручників, пише статті і знає, як вирішувати проблемні питання авторського права. Вона може розповісти всі тонкощі про баланс між правом на об’єкт мистецтва та правом людини на власне зображення.

Цікавиться медіа-правом, правом медійних особистостей та інтелектуальної власності. І звісно — правами дітей з особливими медичними потребами. Пані Ольга наш суперюрист, яка здатна вирішити всі непрості питання, встановити справедливість і підтримати нас в найсміливіших ініціативах.

Підписка

Отримувати на пошту найважливішу інформацію з життя організації

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл