Дмитро Буланов

засновник Dmytro Bulanov creative büro, графічний дизайнер та спеціаліст із корпоративної ідентичності

контакти:

Дмитро той, хто знає, якою має бути візуальна мова вашого бренду і як зробити так, щоб її впізнавали з тисячі інших. В його списку досягнень купа нагород – наприклад, Ukrainian Design: The Very Best Of та Hiiibrand.
Він стояв за кермом графічних змін для Міністерства освіти та науки України і разом з командою працював над новим логотипом для Туристичного бренду України.

Дмитро курує курс Айдентики в школі Projector і саме завдяки йому та його студентам у нас з’явилася яскрава та виразна візуальна мова й фішки.

Його досвіду можна лише позаздрити та повчитися: Дмитро працював з Socar, Ajax, Secur, You Control, Оболонь, Zruchno.Travel, Асоціацією Індустрії Гостинності України, GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH), Департаментом культури та туризму Запорізької міської ради, Відкрий Європу, Change Communication, White Sales School, The Marketing Jazzz Fest та десятком інших брендів.

Підписка

Отримувати на пошту найважливішу інформацію з життя організації

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл