У Києві на ярмарок зберуться волонтерські організації

15.01.18

З 18 по 20 січня у музеї «Київська Фортеця» відбудеться перший Ярмарок громадський організацій Positive Life, в якому візьмуть участь неурядові волонтерські організації, представники державних установ та міжнародних фондів.

Перший Ярмарок НПО збере організації, що працюють із проблемою ВІЛ/СНІДу, а також репрезентують різні спільноти та займаються захистом прав людини. Захід відбуватиметься за ініціативи громадської організації Small Heart with Art, при підтримці Посольства США в Україні та Східноєвропейського та Центральноазійського Об’єднання людей, які живуть з ВІЛ.

«За останні два десятиліття громадський сектор в Україні здобув унікальний досвід надання вкрай важливий соціальних послуг вразливим категоріям населення практично без підтримки та участі держави. Тому виникла ідея створити відкритий простір самопрезентації, щоб успішний досвід стимулював появу нових волонтерських організацій і проектів. НПО, що братимуть участь у Ярмарку, мають унікальний досвід, і поділяться своїми інноваційними підходами до надання підтримки ВІЛ-позитивним людям – незалежно від того, в якій формі представлені їх нововведення. Рівень довіри до волонтерів в Україні значно вищий, ніж до держави, тому громадські організації дотепер більш ефективніші особливо в комунікаціях з ключовими спільнотами, пов’язаними з епідемією ВІЛ», – каже Президент Східноєвропейського та Центральноазійського Об’єднання людей, які живуть з ВІЛ Володимир Жовтяк.

Події Ярмарку є відкритими для всіх відвідувачів. Окрім презентацій, дискусій та тренінгів, під час Ярмарку відбуватиметься безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ.

Positive Life/Позитивне життя – це соціально-мистецька кампанія, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що стартувала в Києві 1 грудня 2017 року. В її програмі відбуваються два масштабні заходи – виставка «B Positive» та Ярмарок громадський організацій.

Мета Ярмарку – сприяння активізму та громадській мобілізації задля забезпечення відповідальності лідерів та урядів, підвищення їх зобов’язань до протидії ВІЛ/СНІДу за допомогою доказів та пояснень прав людини.

Ярмарок популяризує створення інноваційних партнерських відносин із бізнесом, спільнотою, урядом та наукою для посилення заходів із профілактики та лікування ВІЛ.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл