Коротко про важливе: нас чекають великі справи з Міністерством соціальної політики

16.01.18

Уявіть собі: просто зараз 17 000 дітей чекають, що здійсниться їх мрія про родину та батьків. І майже 13 000 з цих карапузів живуть в дитячих будинках сімейного типу. А далі трохи невтішної статистики – адже лише 20% з цієї малечі можуть похизуватися міцним здоров’ям. 

Ми нікого не здивуємо, якщо нагадаємо, що лише 5 дітей з ВІЛ минулого року знайшли родину в Україні, а ще 9 дітлахів усиновили іноземці. Серед карапузів з інвалідністю лише 21 дитина знайшла нових маму та тата в Україні і 102 щасливчика поїхали в нові родини закордон. 

Наша команда відвідала Департамент захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики, щоб поговорити про ці важливі цифри та майбутнє, яке можна змінити. І що в результаті? Нас чекають великі добрі справи, адже мудрі люди з Міністерства підписали меморандум про співпрацю зі Small Heart with Art. І ми вже:

  1. Працюємо над пам’яткою для батьків, які хочуть всиновити дітей. У цьому документі мова піде про календар медичного огляду малюка, про контакти установ, які можуть допомогти новій родині та головне – поради про те, як говорити з малюками про всиновлення.
  2. Створюємо матеріали, які доводять і зайвий раз нагадують про антивірусну терапію, яка вкрай необхідна дітям з ВІЛ.
  3. Готуємо кампанію, щоб зруйнувати стереотипи та міфи про усиновлення – дітям потрібен дім та родина.

Щасливі, що можемо це робити спільно з державою і раді волонтерам, які готови допомагати нам здійснювати мрії дітей про родину. Якщо ви відчуваєте в собі сили змінювати цей світ, напишіть нам!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл