Поговоримо про важливе? Як пройшов журналістський конкурс проекту POSITIVE LIFE

25.02.18

Що ми знаємо про дискримінацію людей із ВІЛ/СНІД в Україні та світі? Журналісти, яким є що сказати, взяли участь в конкурсі спеціальних матеріалів. Темою кожного стала «Стигма та дискримінації за ВІЛ-статусом в Україні». 

Конкурс відбувся в рамках проекту POSITIVE LIVE, який підтримує Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. Щороку до Дня боротьби з ВІЛ/СНІД цей проект представляє гучні події, щоб знову нагадати про тих, хто живе зі складним діагнозом в соціальній ізоляції. 

Цього року Smart heart with art та Trans-Atlantic Medical Relief Foundation, Inc оголосили ще й про конкурс для журналістів. І всім учасникам запропонували подати свої матеріали, які піднімають тему ВІЛ/СНІД. У результаті журі обрало трійку переможців: 

1 місце – робота Тамари Балаєвої «ВИЧная жизнь. О жизни под кайфом, болезни и любви, которая побеждает болезнь».

2 місце – праця Олександра Чернова «Чим живуть ВІЛ-позитивні підлітки».

3 місце – спільна робота Олександра Галяса та Інни Іщук «ВИЧ – не приговор».

В Україні надто мало говорять про проблему ВІЛ/СНІДу, а професійних матеріалів, сюжетів та розслідувань взагалі бракує. Проект POSITIVE LIVE розповідає реальні історії про життя людей з ВІЛ. Дякуємо всім журналістам, хто взяв участь в конкурсі, і вітаємо переможців!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл