Як змінився Городик за рік? Новий сезон уроків просто неба

01.06.18

Ми знову вийшли 1 червня на вулицю, щоб урочисто оголосити: сезон літніх уроків розпочався! 

Городику знову бути і цього року він став ще зеленішим, обзавівся новим парканом, а висадили на ньому не лише фрукти та овочі, а й трави – базилік, руколу, м’яту та ще купу корисних і дуже пахучих рослин. 

Щороку дітлахи разом із вчителькою біології висаджують свій Городик просто на території лікарні «ОХМАТДИТ». Цей клаптик землі стає зеленою оазою, де можна вчитися просто неба, проводити час з користю та суперзавданням – доглядати свою рослину. І як показує досвід, це краща мотивація для дітлахів вчитися та зайвий привід провести більше часу на свіжому повітрі, а не в палаті. 

Цього року до Городика завітала Міс Україна-2017, красуні-моделі, волонтери Червоного Хреста та журналісти 1+1. Усі вони стали помічниками для малих супергероїв – і всім разом вдалося висадити рекордну кількість саджанців. Не вірите? Але у вересні вдалося зібрати просто неймовірний урожай кабачків, які передали клубу “Жизнелюб”, а з помідорів та огірків зробили стільки салатів, що вітамінів вистачить на всю зиму. 

Шкода, що літо так швидко закінчується – і ми віримо, що влаштувати цілорічний Городик абсолютно можливо. Якщо влаштувати теплиці! І сподіваємося, що нам вдасться втілити цю мрію в реальність. Тому слідкуйте за нашими городніми новинами, а якщо хочете долучитися до втілення мрій – не соромтеся та пишіть нам!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл