Марафони бувають різні! Як ТСН допомогли Школі Супергероїв

01.06.18

Які марафони знаєте ви? Чарівна кураторка Школи Супергероїв Наталія Мосейчук спільно з колегами влаштувала наш улюблений формат – благодійний. «Сніданок з 1+1» у прямому ефірі провів марафон  «Право на освіту». Усі охочі могли долучитися до суперсправи – облаштувати новий клас у відділенні гострих інтоксикацій для дітей, які змушені місяцями лежати в лікарні «ОХМАТДИТ». 

Рік тому цей марафон зібрав більше 1 мільйона гривень. Він конвертувався в мрії маленьких дітлахів. А цього року до марафону приєдналися зірки, телеведучі та просто круті люди, які готові змінювати будні для карапузів в лікарнях. І ми заздримо малюкам, адже для них майстер-клас із фотографії влаштує Дмитро Комаров – ведучий «Світ навиворіт». І крім лайфхаків, як поводити себе з камерою, він точно розповість дітям пару неймовірних історій про племена, рештки динозаврів у Болівії чи дикі джунглі Амазонії. Сергій Бабкін візьме до рук гітару, щоб навчити карапузів парі класних акордів, а MONATIK та актори серіалу «Школа» підготували особливі лоти для благодійного аукціону в рамках марафону. 

Нехай здоров’я, дитячих посмішок та добрих справ буде більше – ми за щасливі марафони і дякуємо такому – «Право на освіту»!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл