Міс Україна тепер в команді суперволонтерів

04.06.18

Якщо краса врятує світ, то в парі з біологією їх ніщо не подолає. 

Цього року до нашого Городика завітали найгарніші дівчата країни. Претендентки на звання MissUkraine2018 теж спробували уроки біології на чистому повітрі. Разом із дітлахами красуні висадили зелений арсенал фруктів та овочів. А допомагали засіяти Городик Поліна Ткач – Місс Україна-2017– та Виконавчий директор і Miss International Ukraine-2016 Вікторія Кіосе. 

Не знаємо, як це їм вдалося, але дівчата точно мають суперсили знаходити спільну мову з карапузами. Малюки охоче обирали собі напарниць-красунь та завзято порпалися в Городику з гучним сміхом та язиками набік. 

Щороку 1 червня малюки висаджують свій Городик, щоб доглядати за рослинами, піклуватися та вивчати біологію на дотик. Такі уроки та активності просто неба краще за ліки допомагають швидше одужати малечі та набратися сил. І ми вдячні «Міс Україна» за теплу підтримку та таких чарівних волонтерів!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл