У Школі з’явився новий Супергерой: знайомтеся – Шкільний Офіцер

04.06.18

У дітлахів стало на одного наставника більше. Сергій Багалік – патрульний поліцейський – зайняв пост персонального шерифа Школи Супергероїв. Відбулося це в рамках фантастичного проекту «Шкільний офіцер», який втілили в життя Патрульна поліція та Посольство Канади в Україні. Усе завдяки тому, щоб діти почувалися в безпеці, вчилися уникати конфліктів і вміли себе захистити у будь-якій ситуації. 

Сергій Багалік відтепер – найочікуваніший гість Школи Супергероїв. І єдине, що засмучує карапузів, що офіцер приходить лише раз на тиждень. Пан Сергій абсолютно впевнений, що з дітьми варто спілкуватися на рівних, бути у першу чергу – другом. І жоден авторитет та сила не можуть викликати захвату та щирої довіри, якщо не знайти підхід до малечі, не проникнутися історіями та інтересами карапузів. 

Шкільний офіцер вчить дітей не лише основам порядку та законам, він щоразу влаштовує шахові партії. Такі ігрові дуелі перетворюються на теплу розмову віч-на-віч, діти можуть спитати все, що їх хвилює, поділитися своїми страхами, радощами, ідеями та порадитися зі справжнім офіцером поліції. Шахи, дружба та добрі справи – наш шкільний шериф став ще одним героєм Школи. І ми вдячні та щасливі, що можемо разом вгамовувати апетит малюків до знань та спілкування.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл