Американська дружба: до нас в гості завітав Трансатлантичний фонд медичної допомоги

21.07.18

До нас завітали друзі — і це особливо приємна історія, адже Трансатлантичний фонд медичної допомоги (Trans-Atlantic Medical Relief Foundation, Inc) вже другий рік підтримують наш проект. Як саме? В одному із найважливіших питань: саме ці класні люди долучилися до оплати праці вчителів Школи Супергероїв. 

Уся наша команда Small Heart with Art зустрілася з лікарями Шоном Юнаєвим та Інною Врон-Юнаєвою — президентом та секретарем Трансатлантичного фонду медичної допомоги. І Шон, і Інна родом з України — ідея допомогти дітям в лікарні була для них спільним рішенням. Вони встигли побувати в прямому ефірі Сніданку з 1+1 та розповісти про свою співпрацю зі Школою Супергероїв та НДСЛ «ОХМАТДИТ»: «Діти, які змушені лежати в лікарнях, мають проблеми не лише зі здоров’ям, а й моральні, психологічні. А вчителі допомагають їм стати дорослими, здоровими людьми». 

 Зі свого досвіду роботи в США наші друзі поділилися особливостями американської медичної системи та знайшли спільні риси з положеннями медичної реформи в України. Які наприклад? Про необхідність сімейних лікарів та різних видів швидкої допомоги. 

Трансатлантичний фонд медичної допомоги підтримує жінок, які позбавлені громадянських прав, та працює, щоб підвищити рівень охорони здоров’я по всьому світу. Фундація займається медичною освітою, профілактикою захворювань та допомагає знаходити необхідні медичні ресурси. 

Чекаємо наступних зустрічей та готуємося до нових спільних проектів.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл