Як пройшла International AIDS Conference 2018

27.07.18

Усе, що ви хотіли спитати про ВІЛ/СНІД, усі медичні дослідження та гострі ідеї правозахисників – усе звучить щороку на найбільшій у світі конференції International AIDS Conference. 

23 серпня 2018 року ми теж відправилися в Амстердам – Smart Heart with Art представляла Євгенія Смірнова. Вона зустрілася з Ламбертом Грінсом – послом Нідерландів з сексуального, репродуктивного здоров’я і прав людини. Пан Ламберт поділився досвідом: як залучити більше людей до боротьби з дискримінацією, як включити суспільство в корисні та важливі справи? Це була одна з тих розмов, де можна знайти ідеї та мотивацію до змін. 

На одній з сесій учасники конференції почули про український досвід інклюзивної освіти – про історію Школи Супергероїв та дітлахів, які вчаться в лікарні «ОХМАТДИТ». Ця історія звучала суголосно з темою конференції про «Усунення перешкод, побудову мостів». Історія про право на освіту для дітей, які мусять перебувати на тривалому лікуванні, така ж гостра, як і боротьба з дискримінацією людей з ВІЛ. 

Не могли ми і пройти повз виступ сера Елтона Джона – він наголосив на проблемі гуманності, якої досі бракує суспільству. Адже найбільша загроза сьогодні для тих, хто хворіє на ВІЛ – ізоляція, осуд з боку інших. Подолати епідемію можливо лише в тому суспільстві, де існує повага, а люди з ВІЛ/СНІД можуть вільно працювати, отримувати медичну допомогу та жити поруч із тими, хто їх підтримує

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл