Історія про суперучителя та премію Global Teacher Prize Ukraine

31.07.18

У нас є 2 причини для радості: одна – постійна, адже інформатику нашим карапузам викладає Богдан Савченко. А друга раптова – саме він взяв участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine. Цю премію 2017 року ініціювала громадська спілка «Освіторія» і щороку журі обирають кращих учителів країни – тих, хто вірить в суперсилу кожної дитини. Наша кураторка Школи та телеведуча Наталія Мосейчук входить до складу журі і цього року їй випало вдвічі більше хвилювання, адже вона чудово знає, як на уроки Богдана злітаються малюки з усіх відділень «ОХМАТДИТ». 

Це саме той випадок, коли вчитель може зупинити час та захопити можливостями комп’ютерів навіть непосидюхів. Уроки Богдана – це завжди ігри, логічні задачки, ребуси та цифрові головоломки. Заохотити, зацікавити та приділити увагу кожному пан Богдан уміє, як ніхто інший.

«Я дуже радий такій високій оцінці моєї діяльності, участь у цьому конкурсі ‒ це вже визнання, показник того, що ти потрібен. Звісно, я б хотів перемогти, та ще більше я хочу, щоб кожна дитина мала доступ до сучасної прогресивної освіти. Особливо ті малюки, які мусять довго лежати в лікарні». 

Ми собі тихенько радіємо та гучно плескаємо в долоні, вітаємо Богдана і щасливі працювати разом!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл