Яка вона – нова айдентика Школи Супергероїв?

08.08.18

Який герой без суперкостюма? Щойно Школа Супергероїв отримала свою назву, а в другому класі почався ремонт, ми вирішили – цей час настав! І Школі потрібен свій яскравий візуальний стиль. І вуаля – Всесвіт почув наш запит і відправив до нас неймовірну команду Projector, спеціаліста з айдентики Дмитра Буланова та дизайнерку Аліну Межул. 

Уявіть: ціла команда студентів школи Projector намагалася розв’язати задачку – якою ж візуальною мовою має розмовляти Школа Супергероїв? Нам вже більше 4 років і за цей час сталося чимало надприродних подій, як знайти та передати дух Школи? Розповісти про місце, де панує свобода творчості, самовираження, цікаві знання та дружба? А не домашні завдання та контрольні. Це мала бути історія про Школу, яка в світі дорослих, у світі лікарні та діагнозів стала місцем дитинства та шаленого апетиту до знань і пригод. 

Студенти Projector презентували аж 13 робіт – і від них відібрало мову! Ми не могли обрати і на допомогу прийшли лікарі, дитячі психологи, а у фіналі – самі маленькі супергерої. Врешті-решт, Школа здобула своє нове обличчя і айдентику. І все завдяки чарівниці Аліні Межул. 

І про що говорить наша нова айдентика? Про портал суперсили, про магічне місце для дітей, де можна чаклувати, мандрувати в часі, вирощувати чарівні рослини та приборкувати комп’ютерні коди. Це простір дитинства та книг, ігор та дружби – і жодним діагнозам там не місце. Яскраві кольори, нешкільні правила, дивани замість парт та уроки, де говорить не лише вчитель – це все Школа Супергероїв!

Тепер в нас є своя візуальна мова – вона не лише в логотипі чи листівках, нею говорять стіни в класах, форма для вчителів та навіть чашки! Ми мріємо про яскраві піни, наліпки та браслети для малюків – і раптом ви хочете із цим допомогти, приєднуйтеся до команди Супергероїв! 

А поки що пересвідчиться самі: ця айденитка – дійсно портал в інший вимір дитячої суперсили!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл