Патруль добра: уроки від поліції в Школі Супергероїв

08.08.18

Ані руш! У Школі Супергероїв справжні поліцейські проводять інтерактивні заняття. І це уроки, де можна побути в ролі відважного героя міста, затримати уявних злочинців, посидіти в патрульному автомобілі, розібрати всі закони по пальцях та вивчити правила дорожнього руху. 

Із березня 2018 наші малюки щотижня чекають зустрічей з друзями із Академії патрульної поліції. Адже щоразу це не просто урок, а цікавий квест та пригода. Тут можна побачити муляжі справжньої зброї, поговорити про небезпечні ситуації і навчитися знаходити із них вихід, як реальний герой. 

Це все – завдяки ініціативі голови Академії патрульної поліції Павлу Лісничуку та нашій кураторці Наталії Мосейчук. Викладачі Академії проводять для маленьких джедаїв заняття в ігровій формі та розказують неймовірні історії. Дітлахи навіть стали почесними гостями на Дні народженні Академії, відвідали її потаємні куточки та затримали автомобіль із «особливо небезпечними» правопорушниками. 

Як проходять ці уроки? Зазирнемо до Школи?

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл