Коробки хоробрості – тепер їх ще більше!

10.08.18

Наші супергерої знаються на сміливості. Щодня малюки отримують винагороду за мужність, а всілякі малоприємні процедури та болючі уколи проходять швидше та веселіше. Чому? Бо на дітей чекає сюрприз із Коробки хоробрості. 

Наші друзі зібрали вже 10 Коробок: і тепер вони живуть у ВІЛ-відділенні, поліклініці, токсикології, педіатрії, неврології, ендокринології, офтальмології, травмпункті, приймальному хірургічному відділенні та інфекційному відділенні для дітей до трьох років «ОХМАТДИТ». Як це працює? Пройшов процедуру – тягни свій скарб із Коробки. І тепер карапузи чекають на процедури з нетерпінням, а не страхом. А медсестри заувують, що час всіх маніпуляцій скоротився ледь не вдвічі. Адже справжні супергерої отримують свої артефакти та трофеї! 

Виготовити ці чарівні скриньки з подарунками допомогли PrintCat, а наповнили Коробки магією та іграшками – AHEAD Consulting та Василь Каракай, 4b.ua та Андрій Матяш, Клуб LaFit та Олександра Лавінова, Каштан 2000, Arenda-Lesov, Avanti, ТМ Cooper&Hunter, Бренд Ergo.

Нехай буде більше сюрпризів та радісних емоцій! Читайте про наші Коробки хоробрості на сторінці.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл