Як ми Школу Супергероїв готували: історія ремонту

01.09.18

Легко сказати, непросто зробити: коли на носі ремонт казкової школи, трохи підкошуються коліна. Але у нас все пройшло не просто ідеально, а краще не вигадаєш. Все завдяки друзям і вашій підтримці.

Куратор Школи Супергероїв і телеведуча Наталя Мосейчук запустили неймовірний телемарафон «Право на освіту». І в результаті вдалося зібрати 650 тисяч гривень, аби покрити всі ремонтні роботи та забезпечити Школу суперобладнанням. 

Для ремонту ми навіть провели справжній конкурс, де перемогла компанія ТОВ «Атлас Груп». Вони перетворили цокольне приміщення лікарні «ОХМАТДИТ» на суперклас. 

Стільці та парти нам подарував Технологічний ліце Ліко, а смарт-дошку — Юрія-фарм. 

У Школі тепер є унікальна система очищення повітря і дітлахи можуть не боятися мікробів — за це можна дякувати Cooper&Hunter та їх кондиціонерам. А класні лампи нам презентував Офіційний представник GP Euroelectric GmbH Germany в Україні. І, звісно, ми не могли б почати ремонту без усіх необхідних матеріалів — тут нам допомогли наші друзі гіпермаркет Епіцентр. А фінальним штрихом став кулер від «Моршинської», щоб малюки могли втамовувати не лише спрагу знань, а й питної води. 

Ми щасливі, що цей ремонт став ще одним кроком до мрії про освіту в лікарнях. Для всіх наших друзів ми виготовили меморіальну дошку подяки — ми безмежно багаті вашою підтримкою!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл