Нова Школа для Супергероїв

10.09.18

Як виглядає Школа Супергероїв? Коли відкриваєш двері класу, потрапляєш у магічний портал дитинства! На стінах вибухають кольорові малюнки, замість крейди тут малюють маркерами, а на стіні висить сенсорна мультимедійна дошка — так і хочеться торкнутися! 

Офіційно наша Школа відкрилася 10 вересня 2018 року, а працювати в тестовому режимі почала ще 3 вересня. Завдяки марафону «Право на освіту», який затіяла кураторка Школи та телеведуча 1+1 Наталія Мосейчук, вдалося зібрати 550 тисяч гривень на ремонт, забезпечення і частково оплату праці вчителів. І старе приміщення у відділені токсикології перетворилося на суперсучасний клас. 

У Школі є своя особлива система очищення та зволоження повітря, комфортні столи, а головне — унікальна методика викладання та оцінювання малюків. Дітлахи тримають на партах світлофори-трикутники, якими сигналізують — як вони засвоїли уроки? Зелений означає «Я все зрозумів!», жовтий — «Потрібно трохи пояснити», червоний — «Краще все повторити ще раз!». 

Для дітлахів працюють 8 учителів 6 днів на тиждень, викладають математику, основи здоров’я, інформатику, англійську та німецьку мови, українську, літературне читання, біологію, хімію та історію. Для маленьких супергероїв, які не можуть поки що залишити свої палати, проводять індивідуальні заняття просто біля ліжка. Це лише початок! Слідкуйте за нашими новинами в FB https://www.facebook.com/superheroes.school/ та Інстаграм https://www.instagram.com/superheroes.school/ ,

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл