Перший світлофор у лікарні

15.10.18

У нас є справжній світлофор. Його встановили прямо у дворі НДСЛ «ОХМАТДИТ» для маленьких супергероїв. Як це сталося?
По-перше, щороку в дитячу травматологію потрапляє понад 4000 дітей через ДТП. По-друге, майже 43% з них – пішоходи чи велосипедисти. Ми подумали, що змінити цю жахливу статистику можна. Якщо вчити правила дорожнього руху.

Саме тому в Школі Супергероїв регулярно проводить заняття Академія патрульної поліції. Малюки вивчають, як поводити себе на дорозі, переходах, швидко реагувати та уникати неприємних ситуацій. Але теорії замало – цьому вчить ізраїльска програма MASHAV. Дітлахів мають учити правилам безпеки за допомогою справжніх світлофорів. А оскільки залишати територію лікарні супергерої поки не можуть, то ми влаштували тренувальну базу з правил дорожнього руху у дворі лікарні.

Жодних муляжів – ми шукали світлофор! І нас почули Укравтодор та голова Печерської районної адміністрації Сергій Мартичнук. Саме завдяки їм у нас виріс крутий світлофор і відтепер за класної погоди в Школі Супергероїв тренери з поліції проводять уроки просто неба.
Усім зелене світло – ми безпечно крокуємо в майбутнє!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл