Грамота для героїв: як ми отримали похвалу від мера

17.10.18

Нас знову можна привітати! Уже другий рік поспіль Small Heart with Art отримує нагороду від мера Києва Віталія Кличка. Це почесна грамота «За активну участь та перемогу у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення».

За такою складною назвою стоять наші проекти для дітлахів у лікарнях та людей, що живуть із ВІЛ/СНІД. Успіхи Школи Супергероїв відзначила Київська міська Адміністрація. І це для нас найбільша втіха, адже впродовж усього року малюки, які довго лежать у лікарнях, можуть ходити на уроки та здобувати не лише освіту, а тримати руку на пульсі життя однолітків. 

Ми вдячні Адміністрації за таку підтримку та відзнаку проекту. Цього року на церемонії нагородження зібралися десятки громадських організацій з усього Києва. Особливо приємно було бачити стільки активних та сміливих людей нашого міста! 

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл