Новорічні листи для супергероїв

15.12.18

Це історія про новорічне диво: коли один учитель літературного читання якось вирішив здивувати дітей в лікарні. Він написав до кількох шкіл України і на його заклик відгукнулися інші вчителі. Їх учні написали теплі листи та вигадали смішні побажання для супергероїв в НДСЛ “ОХМАТДИТ” і відправили поштою. А далі…

Далі ми отримали 6 посилок, бандероль та понад 100 конвертів, з яких висипалися блискітки, вистрибували намальовані ялинки та феї, вилітали вірші та побажання. Ідея простого листування перетворилося на всеукраїнський флешмоб. Наші карапузи отримали новорічні послання з різних куточків країни.

«Я не знаю, хто читає мого листа — хлопчик чи дівчинка, якого ти віку, де ти живеш та чи велика в тебе родина. Це неважливо. Адже я пишу, щоб привітати тебе — попереду важливі свята. Замисли собі найзаповітніше бажання і воно обов’язково здійсниться. Я теж собі вигадаю таке. Хочу побажати тобі здоров’я та швидкого повернення додому. Ти сильний і можеш із цим упоратися. Поруч із тобою рідні люди, а ще — янгол-охоронець, він допоможе тобі. З повагою до тебе, Сашко, 8 років.»

Упродовж тижня в нашому класі шурхотіли хвилі конвертів. І п’ять відділень Охматдиту отримали свої новорічні послання. Ми вирішили, що відповімо на кожне, хоча судячи з об’єму – доведеться витратити не один місяць, аби скреативити круті відповіді на всі вітальні листівки.

Дякуємо Володимиру Алексєву за його поштовх до цього дива та нашим чарівним помічницям з Міс Україна, які допомогли розпакувати всі бандеролі добра та дружби. А коли ви востаннє писали листа?

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл