Рік супергероїв у цифрах: статистика Школи

10.01.19

Як пройшов ваш рік? У нас запрацював новий клас або Школа Супергероїв 2.0. І за весь цей час ми прожили одне коротке життя. Уявіть, що наші уроки відвідали 2020 маленьких супергероїв. Для всіх них час у лікарні став трохи часом і пригод та нових знайомств.

А для декого – навіть справжнім зануренням в нові можливості, бо постійно ходили до Школи аж 414 карапузів. Уявіть, що впродовж року 414 дітей могли вчитися новому та не відставати від однолітків.

За цей рік наші вчителі провели 2317 уроків – з них найбільше уроків інформатики, аж 481! Не дивно, бо ми теж віримо в глобалізацію і взагалі вже майже перейшли на темний бік ґаджетів замість підручників.
Математику ми вивчали протягом 444 уроків, а досліджували живі організми упродовж 468 уроків біології. Деякі з них ми провели на свіжому повітрі в нашому Городику.

Але це лише цифри, уявіть, що за всіма ними стоять дитячі посмішки. Кожна з яких – це ціла історія і ми робимо все можливе, аби вона була щасливою.
Що ж: далі більше, бо шкіл стане ще більше. А отже, нам є куди зростати!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл