Не май 100 рублів, а май суперволонтерів

04.04.19

У Школі Супергероїв вирує цілий волонтерський океан. Щотижня карапузи плавають в хвилях креативу, ідей, нових навичок та хитромудрих ігор. Усе це завдяки одвічному двигуну добродіїв, які регулярно тримають на плаву наші воркшопи і підхоплюють всі неймовірні ідеї.

Наші постійні агенти добрих справ – це і Шкільний офіцер, який щоразу приносить нові ігри та влаштовує перформанси з пояснень правил безпеки.
І круті хлопці та дівчата з Академія патрульної поліції, бо саме завдяки їм карапузи відвідали особливий поліційний підрозділ – кінну поліцію та спробували свої сили в якості хвацьких вершників. Певні, що така іпотерапія має стати нашою традицією.

Є в нас і феї з Червоного хреста, відповідальності яких заздримо всім колективом. Адже щотижня вівторками вони завжди в Школі Супергероїв із новими завданнями, іграми, вигадками та вихром емоцій для карапузів.

Регулярно ми чаклуємо на магічних заняттях від Думай Рум, де ставимо експерименти та вивчаємо все довкола. А на воркшопах від Мандаринки пробуємо шити, ліпити, вирізати та випускати фантазію на волю.

З англійською та німецькою у нас теж все зер гуд – бо до Школи Супергероїв часто навідується неймовірний викладач Ян.

Якщо ви досі не здивувалися, то будьте певні, у нас тут буває дуже гаряче, бо цього року ми:
вчилися мультиплікації з Edik Katykhin (який просто таки відірвався від роботи в студії Лебедєва та поділився з нами лайфхаками мальованих історій) та джедаями анімації з каналу ПЛЮСПЛЮС
опанували всі навички блогерства та кібербезпеки з Вища Школа Media & Production
і навіть провели тренінг з енергоефективності з гуру сил стихій з НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo.

Ми за дитинство сповнене емоцій!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл