Усім мамам – квіти!

12.05.19

Як святкувати День матері? Лише в квітах та сльозах від щастя. Коли до інфекційного відділення НДСЛ «Охматдит» під’їхало вантажне авто, ми були шоковані. Цілий фургон квітів нам доставили чарівні феї з Ascania-Flora Ltd.
Уявіть, що 150 букетів підготували для матерів дітлахів, які мусять проводити своє дитинство у лікарні.
Чи були вони здивовані? Так! Чи були ми зворушені? Ще більше, бо одна з мам не змогла втримати сліз і пролила всі ті емоції, які так довго ховають у собі ці сильні жінки. Вони щодня стоять на варті здоров’я своїх малюків, ночами ведуть бій за життя, тримають руки та зрощують мрії й надії. Сьогодні ми бачили їх посмішки.

Але свято було би не святом, якби ми не згадали і про названих мам усіх супергероїв – лікарів та санітарок, які боронять дітлахів від страшних діагнозів. Мабуть, уперше ми побачили, як інколи суворі та абсолютно безстрашні жінки ніяковіють та заходяться рум’янцем від уваги і розчулення. Виявляється один букет теж може творити диво і давати сили!

Дякуємо Carte Blanche Prod за чутливі спогади, які вдалося закарбувати у фото. І нашим сильним партнерам – благодійному фонду «Ти не один» 1+1 Медіа.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл